Funtown Junior KIELCE – angielski dla dzieci 3-6 latDrodzy Rodzice, miło nam poinformować, że Anglocity Szkoła Językowa została jedyną w Kielcach licencjonowaną szkołą Funtown Junior i tym samym wzbogaciliśmy naszą ofertę edukacyjną o zajęcia językowe dla najmłodszych Kursantów.

Funtown Junior to rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci od 3 do 6 roku życia, która niesamowicie angażuje i pobudza wyobraźnię najmłodszych. Kursy angielskiego dla dzieci metodą Funtown Junior wystartują w naszych szkołach w Kielcach już od września 2024!Co warto wiedzieć o metodzie Funtown Junior?

Metoda Funtown Junior sprawia, że dzieci poznają rocznie ok. 300 słówek i zwrotów, aktywnie odgrywają scenki, a także uczą się wzorów zdań, które same modyfikują. Konstruują zdania świadomie, a nie odtwarzają je z pamięci. Mówią po angielsku całymi zdaniami już od pierwszych zajęć.

To wszystko nie dzieje się samo! Nasza metoda, opracowana 20 lat temu, pozwala dzieciom uczyć się języka angielskiego tak samo, jak uczą się języka ojczystego. Wykorzystujemy inteligencję dziecka i jego zdolność do szukania wzorów, naśladowania i modyfikowania, by mogło powiedzieć to, co chce.

Podręczniki Funtown Junior nie dzielą słownictwa tematycznie, lecz funkcjonalnie – tak by ułatwić dziecku budowanie poprawnych zdań i uczyć je właściwych schematów wypowiedzi. To dzięki temu dzieci zaczynają mówić po angielsku już na pierwszych zajęciach.Czy warto uczyć maluchy angielskiego?

Zazwyczaj w wieku 3 lat maluch już komunikuje się w swoim języku, ale także chętnie śpiewa piosenki po angielsku lub zaskakuje rodziców powtarzając jakieś słówka. Dzieci naturalnie chcą uczyć się słówek i ich motywacja do nauki w tym wieku jest zupełnie naturalna.

Na zajęciach Funtown Junior dzieci uczą się języka naturalnie, poznają mnóstwo słów, ale mówią całymi zdaniami. Świat bajek i natury jest zgodny z ich zainteresowaniami, dlatego z zapartym tchem śledzą przygody ukochanej gąsienicy. Najszybciej uczą się w grupie, naśladując inne dzieci, a rocznie opanowują nawet 300 słów i zwrotów!Jak Funtown Junior wspiera rodziców?

Nasze książeczki i kolorowanki to świetny pretekst do wspólnej zabawy! Znajdziecie tam także specjalne strony dla rodziców Parent’s Page z pomysłami i podpowiedziami na to, jak wykorzystać wyrażenia i słowa z lekcji w domu.

Każde dziecko uwielbia kolorowanki! Dlatego w domu może korzystać z naszego innowacyjnego słowniczka do kolorowania, który dostarczy wielu godzin zabawy. Wystarczy zeskanować kod QR i odsłuchać te słówka z naszą aplikacją!Co w Funtown Junior szczególnie podoba się dzieciom?

Ukochana maskotka – nasza niesamowita gąsienica leżąca na mięciutkim liściu sprawia, że każda lekcja to niezwykła przygoda! Jest tak długa, że każdy maluch w grupie może się do niej przytulić.

Gadające książeczki – odkryjcie nasze interaktywne książeczki! Możecie użyć aplikacji i posłuchać historyjek oraz piosenek nagranych przez brytyjskich aktorów.

Zestaw ucznia – to teczka pełna niespodzianek! Książeczka, kolorowanka, magiczny piórnik i kredki. Z takim zestawem każde dziecko z radością idzie na zajęcia!Gdzie znajdę więcej informacji?

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i profili Anglocity w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco będziemy Was informować o ofercie i kursach prowadzonych metodą Funtown Junior w naszej Szkole, a także o ZAPISACH na rok szkolny 2024/25 i najbliższych LEKCJACH POKAZOWYCH dla najmłodszych.

Karta kursu Funtown Junior w naszej ofercie: kursy językowe dla dzieci 3-6 lat

Poznajcie naszą pełną ofertę kursów językowych dla dzieci: angielski dla dzieci Kielce


Funtown Junior – aktualności:

01/06/2024

Funtown Junior – lekcje pokazowe czerwiec 2024

LEKCJE POKAZOWE metodą Funtown Junior dla dzieci w wieku 3-6 lat już w czerwcu w […]
14/05/2024

Funtown Junior dla dzieci 3-6 lat – zestaw Kursanta

Kursy Funtown Junior to nauka języka angielskiego przez zabawę i niezapomniana edukacyjna przygoda dla dzieci. […]
05/05/2024

Angielski dla dzieci Kielce 2024/25

Drodzy Rodzice, jak wiecie z naszego poprzedniego wpisu, zostaliśmy jedyną w Kielcach licencjonowaną szkołą Funtown […]
18/04/2024

Funtown Junior – licencjonowana metoda dla dzieci w wieku 3-6 lat

NOWOŚĆ W ANGLOCITY Kielce – kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat licencjonowaną […]


E-dziennik