Egzaminy i certyfikaty

Akredytacja ETS

Jesteśmy akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

ETS - Educational Testing Service

ETS (Educational Testing Service) to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Głowna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

Oferta ETS:
Pozostałe informacje

W celu zapoznania się z pełną ofertą Educational Testing Service, zapraszamy na stronę: https://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Testy-i-Przygotowanie

Jeśli jesteś zainteresowany przygotowaniem do powyższych egzaminów językowych w naszej Szkole, możesz wybrać następujące formy nauki: Grupowe kursy egzaminacyjne lub Zajęcia indywidualne.

E-dziennik