Opinie i referencje

Uczyliśmy dla:

Opinie naszych Kursantów:

Uważam, że lekcje j. angielskiego prowadzone są na najwyższym poziomie. Na lekcjach panuje przyjemna atmosfera. Pani Martyna jest wymagającą nauczycielką, lecz uważam, że jest to pozytywne. Do szkoły Anglocity uczęszczam już trzy lata i widzę u siebie, jak i moja pani od angielskiego ze szkoły podstawowej ogromne postępy w nauce. Nawet zostałam wybrana do wzięcia udziału w konkursie anglojęzycznym.

Roksana

Z pełną odpowiedzialnością polecam Szkołę Językową ANGLOCITY. Moje zajęcia prowadzone są przez lektora z przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem w nauczaniu. Pomimo, że uczęszczam na zajęcia grupowe, nie ma szaleńczego biegu z materiałem, a podejście lektora jest bardzo indywidualne, co sprawia, że zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Sama trafiłam do tej szkoły z polecenia, a teraz chętnie polecam ją wśród swoich znajomych i studentów. Really great!

Justyna

Dzięki uczęszczaniu do szkoły Anglocity nauczyłam się języka angielskiego i hiszpańskiego. Nauczyciele bardzo starają się przekazać uczniom jak największą część swojej wiedzy dotyczącej wybranego języka. Atmosfera panująca na zajęciach jest przyjemna i zabawna. Cieszę się, że uczęszczam na kurs j. angielskiego w tej szkole.

Julia

Anglocity nie była moją pierwszą szkołą językową. W przeciwieństwie do innych, nauczyciele stawiają tu wysokie wymagania, ale równocześnie łączą je z miłą, przyjazną atmosferą. Chodzenie tam jest dla mnie przyjemnością. Dostosowany tok programowy pozwala osiągnąć wspaniałe rezultaty w nauce j.obcego, a także poznawać kulturę i zwyczaje z całego świata. Nauczyciele są chętni do współpracy z kursantem, a język ich pasją. Chciałabym, aby wysoki poziom zajęć utrzymał się. Anglocity poleciłabym każdemu rozpoczynającemu naukę, jak i osobie zaawansowanej.

Patrycja

Nauka w szkole językowej ANGLOCITY jest bardzo przydatna. Słownictwo z lekcji dobrze się sprawdza na co dzień. Zagadnienia są dobrze objaśniane. Sam kurs dał mi bardzo dużo i myślę, że mogłabym polecić tę szkołę osobom szukającym miejsca, gdzie efektywnie nauczą się języka angielskiego.

Emilia

Chodzę tu od wielu lat. Nie czuję, że choćby jedna minuta tego czasu została zmarnowana. Poprawiłem wyniki w szkole, a moja wiedza znacznie się powiększyła.

Łukasz

Ogólnie zajęcia mi się podobają. Po 3 latach nauczyłam się płynnej mowy po angielsku. Nauczyciel jest wymagający, ale bardzo skutecznie motywuje do nauki j.angielskiego. Ta szkoła jest bardzo dobra i poleciłabym ją moim bliskim i znajomym. Zajęcia są ciekawe i bardzo pomagające.

Dagmara

Szkoła językowa prowadzona jest w sposób profesjonalny. Lektor jest zawsze przygotowany do zajęć na wysokim poziomie, materiał jest prezentowany w sposób zrozumiały. Lektor jest wymagający ale cierpliwie tłumaczy nowe lub niezrozumiałe zagadnienia. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra. Szkoła jest godna polecenia także ze względu na indywidualne podejście do każdego ucznia.

Monika

Na lekcjach jest przyjemnie. Poznajemy wiele słówek, ale też kulturę Anglii. Mamy wiele ciekawych tekstów.

Zuzia

Według mnie nauka w szkole Anglocity jest ciekawa. Dalej chcę chodzić do tej szkoły.

Janek

E-dziennik