Szkoła

3

placówki
w Kielcach


5

języków
w ofercie


100%

zdanych
egzaminów


2007

rok
założenia


/Gra­nice mo­jego języ­ka są gra­nica­mi mo­jego świata./ – Ludwig Wittgenstein

Informacje o Szkole

/Z językami, wszędzie jesteś w domu./ – Edward De Waal

Jakość i metody nauczania

Nieustannie dbamy o to, aby jakość naszego nauczania była jak najlepsza. Podnosimy swoje kwalifikacje, każdego dnia zdobywamy nowe edukacyjne doświadczenia, nie poprzestajemy na teorii - wszystko co ciekawe, mobilizujące i sprzyjające zdobywaniu wiedzy wdrażamy na zajęciach.

Posiadamy wykształcenie filologiczne oraz pedagogiczne - nie uczymy języka przypadkowo i okazjonalnie - zajmujemy się tym z zawodu i z zamiłowania. Regularnie uczestniczymy w konferencjach, szkoleniach i webinariach poświęconych tematyce języków obcych oraz szeroko pojętej edukacji.

Stale monitorujemy postępy naszych Kursantów, przygotowujemy testy kontrolne, sporządzamy raporty semestralne, a na koniec roku szkolnego wręczamy certyfikaty wraz z oceną opisową każdego z Uczestników. Przeprowadzamy również hospitacje zajęć, a nad wszystkimi kursami językowymi sprawowany jest nadzór metodyczny.

Zadowolenie Kursantów i jakość świadczonych usług są dla nas najważniejsze, dlatego zawsze uważnie słuchamy wszystkich opinii oraz przeprowadzamy ankiety satysfakcji w każdym roku szkolnym. Bardzo cenimy to, że duża większość osób zainteresowanych nauką przychodzi do nas "z polecenia". Cieszą nas także liczne sukcesy językowe naszych Kursantów - czołowe miejsca w olimpiadach i konkursach językowych, wysokie wyniki z egzaminów, czy rozpoczęcie studiów na prestiżowych uczelniach za granicą.

W ANGLOCITY uczymy języków obcych metodą komunikatywną w połączeniu z nowoczesną i skuteczną metodą autorską, którą opracowaliśmy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i rzeczywiste potrzeby Kursantów. Wykorzystywane metody gwarantują praktyczne podejście do nauczania i skupienie na wszystkich sprawnościach językowych, tj.: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie.

Główny nacisk stawiany jest na sprawną komunikację oraz poszerzanie zasobu słownictwa. Stosujemy zasadę: Mówisz od pierwszej lekcji. Zwracamy uwagę na wymowę i płynność wypowiedzi. Materiał gramatyczny prezentowany jest w przystępny sposób, co pozwala w krótkim czasie opanować niezbędne struktury. Wszystkie treści utrwalane są w postaci różnorodnych i ciekawych ćwiczeń językowych.

Najmłodszych Kursantów w wieku 3-6 lat uczymy języka angielskiego licencjonowaną metodą Funtown Junior, która niezwykle angażuje dzieci i znakomicie pobudza ich wyobraźnię. Więcej informacji o wykorzystywanej metodzie prezentujemy na dedykowanej stronie: Funtown Junior – angielski dla dzieci 3-6 lat.

Korzystamy z podręczników edukacyjnych renomowanych wydawnictw oraz ze sprawdzonych materiałów dodatkowych. Program naszych kursów jest ambitny i wymagający, co gwarantuje szybkie postępy w nauce.

/Inny język to inna wizja życia./ – Federico Fellini

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę językową?

/Znajomość języków jest bramą do wiedzy./ - Roger Bacon

Lektorzy

Zespół Szkoły Językowej ANGLOCITY tworzą wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele języków obcych, specjaliści w swojej dziedzinie, z zamiłowaniem podchodzący do pracy, którą wykonują.

Właścicielami Szkoły Językowej ANGLOCITY są:

Szymon Frąk - magister filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wieloletni lektor języka angielskiego, założyciel Szkoły Językowej ANGLOCITY. Prowadzi kursy grupowe, zajęcia indywidualne oraz szkolenia językowe dla firm. Egzaminator TOEIC, TOEIC Bridge i TFI. Uwielbia język angielski w każdej formie. Z zamiłowaniem czyta powieści detektywistyczne brytyjskich mistrzów gatunku.

Martyna Frąk - magister filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doświadczona lektorka języka angielskiego. Prowadzi zajęcia grupowe, indywidualne oraz firmowe. Sprawuje nadzór metodyczny nad wszystkimi kursami językowymi w ANGLOCITY. Egzaminator TOEIC, TOEIC Bridge i TFI. Pasjonują ją podróże i fotografia.

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych lektorów, zapoznaj się z informacjami w dziale Praca.

E-dziennik