Zapisy

Trwają Wczesne Zapisy na rok szkolny 2024/25 - zapisz się już dziś!
Trwają zapisy na wakacyjne kursy językowe - lipiec 2024

Jak rozpocząć naukę?

home_language_icon_21

Język i rodzaj kursu

Wybierasz język, formę nauki i dokonujesz rejestracji na wybrany kurs.
home_language_icon_42

Test lub rozmowa

Zapraszamy Cię na bezpłatny test lub rozmowę z lektorem, aby sprawdzić Twój poziom.
home_language_icon_33

Umowa i opłaty

Ustalamy szczegóły kursu i dopełniamy formalności.
home_language_icon_14

Rozpoczęcie nauki

Otrzymujesz materiały kursowe i rozpoczynasz naukę języka.

Poszukujesz skutecznego kursu językowego? Dołącz do nas!


Trwają Wczesne Zapisy na rok szkolny 2024/25 - zapisz się już dziś!


Trwają zapisy na wakacyjne kursy języka angielskiego i hiszpańskiego - lipiec 2024

Zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji

796-392-581

Co mówią o nas Kursanci?

 • Oliwia
  Uważam, że ta szkoła jest na bardzo wysokim poziomie. Nasz lektor jest zawsze dobrze przygotowany do lekcji. Lubię chodzić na zajęcia.
  Oliwia
 • Olga
  Zajęcia te sprawiły, że stałam się jedną z najlepszych osób z języka angielskiego w szkole. Moje umiejętności znacznie wzrosły.
  Olga
 • Bartosz
  Jestem bardzo zadowolony z nauki w Szkole Językowej Anglocity. Lektorzy są bardzo mili i pomocni. Panuje przyjazna atmosfera na zajęciach. Jest dość dużo testów, ale nie przeszkadza mi to.
  Bartosz
 • Fabian
  Lubię chodzić do szkoły językowej Anglocity, ponieważ są bardzo miłe lekcje. Dużo się w niej można nauczyć. Poznałem tu wielu przyjaciół.
  Fabian
 • Wiktor
  Według mnie, niczego nie brakuje, wszystko jest OK, nawet lepiej. Miła atmosfera, przyjemne zajęcia, dużo się tutaj nauczyłem. Według mnie, to najlepsza szkoła językowa jaką znam.
  Wiktor
 • Adam
  Uczęszczam tutaj od 3 lat. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób. Panuje miła atmosfera. Nauka w Anglocity jest skuteczna.
  Adam
 • Zenon
  Zajęcia w szkole oceniam bardzo dobrze, jestem zadowolony z lokalizacji szkoły oraz godzin pracy. Lektor prowadzi zajęcia w interesujący sposób dbając o ich różnorodność.
  Zenon
 • Sebastian
  Profesjonalne podejście do świadczonych usług, dostosowanie treści nauczania do indywidualnych potrzeb kursanta, jasny i czytelny sposób komunikacji.
  Sebastian
 • Kaja
  Podoba mi się indywidualne podejście do ucznia i intensywniejsza praca z materiałem, z którym mamy problemy. Doceniam również miłą atmosferę, przygotowanie pani lektorki do zajęć oraz cierpliwość i wyrozumiałość :)
  Kaja
 • Zosia
  W Anglocity jest bardzo przyjemna atmosfera, nauczyciele są mili, sale przytulne i ładnie urządzone, a na lekcjach można dowiedzieć się sporo nowych rzeczy. Myślę, że dużo nauczyłam się chodząc do tej szkoły.
  Zosia
 • Zdzisław
  Wysoko oceniam poziom nauki w Szkole Językowej Anglocity. Uważam, że pogłębiam swoją wiedzę i znajomość j.angielskiego. Jestem w pełni zadowolony z wybranej szkoły.
  Zdzisław
E-dziennik