Zapisy

Jak rozpocząć naukę?

home_language_icon_21

Język i rodzaj kursu

Wybierasz język, formę nauki i dokonujesz rejestracji na wybrany kurs.
home_language_icon_42

Test lub rozmowa

Zapraszamy Cię na bezpłatny test lub rozmowę z lektorem, aby sprawdzić Twój poziom.
home_language_icon_33

Umowa i opłaty

Ustalamy szczegóły kursu i dopełniamy formalności.
home_language_icon_14

Rozpoczęcie nauki

Otrzymujesz materiały kursowe i rozpoczynasz naukę języka.

Trwają zapisy na wakacyjne kursy językowe LATO 2019.


Do rozpoczęcia kursów w lipcu pozostało:

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Sposoby rejestracji

przyjdź do nas:
Kielce, ul. Turystyczna 11

wypełnij formularz rejestracyjny
na tej stronie


kurswak19

Formularz rejestracyjny

* Imię i nazwisko Kursanta:
* Imię i nazwisko osoby rejestrującej:
* Adres email:
* Telefon kontaktowy:
* Język:
* Rodzaj kursu:
Preferowane dni tygodnia: poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Preferowane godziny zajęć:
Dotychczasowa nauka i poziom:
Uwagi:Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest ANGLOCITY Szymon Frąk, ul. Turystyczna 11 lok. B, 25-545 Kielce. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w określonym wyżej celu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia oraz ich przenoszenia, a także wniesienia sprzeciwu składając wniosek pod adresem: kontakt@anglocity.plZadzwoń, aby uzyskać więcej informacji 796 392 581

Co mówią o nas Kursanci?

 • Oliwia
  Uważam, że ta szkoła jest na bardzo wysokim poziomie. Nasz lektor jest zawsze dobrze przygotowany do lekcji. Lubię chodzić na zajęcia.
  Oliwia
 • Olga
  Zajęcia te sprawiły, że stałam się jedną z najlepszych osób z języka angielskiego w szkole. Moje umiejętności znacznie wzrosły.
  Olga
 • Bartosz
  Jestem bardzo zadowolony z nauki w Szkole Językowej Anglocity. Lektorzy są bardzo mili i pomocni. Panuje przyjazna atmosfera na zajęciach. Jest dość dużo testów, ale nie przeszkadza mi to.
  Bartosz
 • Fabian
  Lubię chodzić do szkoły językowej Anglocity, ponieważ są bardzo miłe lekcje. Dużo się w niej można nauczyć. Poznałem tu wielu przyjaciół.
  Fabian
 • Wiktor
  Według mnie, niczego nie brakuje, wszystko jest OK, nawet lepiej. Miła atmosfera, przyjemne zajęcia, dużo się tutaj nauczyłem. Według mnie, to najlepsza szkoła językowa jaką znam.
  Wiktor
 • Adam
  Uczęszczam tutaj od 3 lat. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób. Panuje miła atmosfera. Nauka w Anglocity jest skuteczna.
  Adam
 • Zenon
  Zajęcia w szkole oceniam bardzo dobrze, jestem zadowolony z lokalizacji szkoły oraz godzin pracy. Lektor prowadzi zajęcia w interesujący sposób dbając o ich różnorodność.
  Zenon
 • Sebastian
  Profesjonalne podejście do świadczonych usług, dostosowanie treści nauczania do indywidualnych potrzeb kursanta, jasny i czytelny sposób komunikacji.
  Sebastian
 • Kaja
  Podoba mi się indywidualne podejście do ucznia i intensywniejsza praca z materiałem, z którym mamy problemy. Doceniam również miłą atmosferę, przygotowanie pani lektorki do zajęć oraz cierpliwość i wyrozumiałość :)
  Kaja
 • Zosia
  W Anglocity jest bardzo przyjemna atmosfera, nauczyciele są mili, sale przytulne i ładnie urządzone, a na lekcjach można dowiedzieć się sporo nowych rzeczy. Myślę, że dużo nauczyłam się chodząc do tej szkoły.
  Zosia
 • Zdzisław
  Wysoko oceniam poziom nauki w Szkole Językowej Anglocity. Uważam, że pogłębiam swoją wiedzę i znajomość j.angielskiego. Jestem w pełni zadowolony z wybranej szkoły.
  Zdzisław