Wczesne Zapisy 2024/25

Informujemy, że od dnia 27.05.2024 r. rozpoczynamy Wczesne Zapisy na kursy językowe w roku szkolnym 2024/25 do naszych szkół językowych w Kielcach: ANGLOCITY os. Szydłówek (ul. Turystyczna 11 / ul. Klonowa 55) i ANGLOCITY os. Na Stoku (ul. Piłsudskiego 39).

Wczesne Zapisy to niższe ceny za kursy i gwarancja miejsca w grupie w nowym roku szkolnym. O przydzieleniu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń i wynik testu kwalifikacyjnego.

Już teraz warto sprawdzić naszą ofertę zajęć stacjonarnych na rok szkolny 2024/25 i wybrać odpowiedni kurs dla siebie lub swojego dziecka.

Rejestracji można dokonać ONLINE – wypełniając internetowy formularz rejestracyjny lub osobiście w sekretariacie Szkoły przy ul. Turystycznej 11 w Kielcach (od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:30-20:00). Akcja Wczesne Zapisy potrwa do 15.06.2024 r.

W cenie kursu jak zawsze zawarty jest nowoczesny podręcznik, materiały kursowe i dostęp do E-dziennika, a płatność jest rozkładana na wygodne raty miesięczne. Warto pamiętać, że nasze kameralne grupy liczą maksymalnie 8 osób, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość zajęć.

Nauka języków obcych to od zawsze pewna i przyszłościowa inwestycja w wiedzę, rozwój osobisty oraz praktyczne umiejętności przydatne w życiu prywatnym i zawodowym. Dołącz do nas już dziś i zadbaj o kompetencje językowe w nowym roku szkolnym – serdecznie zapraszamy!

Aktualnie obowiązujące ceny znajdują się na kartach kursów na naszej stronie internetowej.

ANGLOCITY Szkoła Językowa
Z Wami od 2007 r.

 

E-dziennik