Osiągnięcia Kursantów naszej Szkoły Językowej

Nauka języków obcych w ANGLOCITY pozwala osiągnąć naszym Kursantom świetne rezultaty! Znakomicie zdany Sprawdzian Szóstoklasisty: 98-100%, bardzo wysokie wyniki egzaminów gimnazjalnych i maturalnych oraz wielu Słuchaczy rozpoczynających studia za granicą lub wybierających kierunki filologiczne.

Uczniowie ANGLOCITY to Laureaci III Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych z województwa świętokrzyskiego (24 luty/ 2 marzec). Wyróżnienie w III Międzyszkolnym Dyktandzie z języka angielskiego dla szkół podstawowych czy zajęcie 1 i 2 miejsca w konkursie klas III i V to kolejne przykłady znaczących osiągnięć językowych. Nie można też zapomnieć o dotychczasowej stuprocentowej zdawalności zewnętrznego egzaminu TOEIC L&R, jak również prestiżowego, ale rygorystycznego egzaminu TOEFL iBT.
Co więcej, w roku 2016 Kursanci uczęszczający do szkoły podstawowej wzięli udział w oficjalnej sesji egzaminacyjnej TOEFL Primary- uzyskali bardzo dobre wyniki, a trzy osoby z najwyższą punktacją zostały nagrodzone nieodpłatnymi Certyfikatami.

Serdecznie gratulujemy Wam tych wspaniałych osiągnięć!

Zaloguj