Nowa placówka – osiedle Na Stoku


Miło nam poinformować, że już niebawem (30.08.2021) otwieramy trzecią placówkę ANGLOCITY Szkoła Językowa w Kielcach! Nasz nowy oddział mieści się przy ul. Piłsudskiego 39 (budynek Słoneczny Stok) na osiedlu Na Stoku – naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 33, obok Kościoła pw. Ducha Świętego w Kielcach. Lokalizacja ta będzie dogodna zarówno dla mieszkańców os. Na Stoku, jak i pobliskiego os. Świętokrzyskie.


Aktualnie trwają ostatnie prace wykończeniowe w lokalu Szkoły i przygotowania przed rozpoczęciem zajęć językowych we wrześniu, a już teraz serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe na naukę języków obcych w roku szkolnym 2021/22. Organizujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego, a opracowane rozwiązania gwarantują ciągłość nauki niezależnie od sytuacji pandemicznej.


Zapisy stacjonarne rozpoczynają się 23.08.2021 w naszej głównej siedzibie w Kielcach przy ul. Turystycznej 11, a w dniach 30.08-3.09.2021 odbędą się DNI OTWARTE naszej nowej placówki przy ul. Piłsudskiego 39 – na miejscu będzie można poznać szczegóły kursu, napisać test poziomujący i zapisać się na wybrane zajęcia. Przypominamy, że cały czas trwają zapisy online na nowy rok szkolny – od teraz przy rejestracji prosimy wybrać najdogodniejszą lokalizację – os. Szydłówek lub os. Na Stoku.

Zapraszamy i do zobaczenia wkrótce!

 

E-dziennik