Bezpieczna nauka podczas pandemii

Drodzy Kursanci, Drodzy Rodzice, w związku z szybko zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, przypominamy, że w bieżącym roku szkolnym prowadzimy zajęcia w formie hybrydowej – osoby zdrowe, bez objawów chorobowych mogą przebywać na zajęciach stacjonarnych w placówkach Szkoły, natomiast wszyscy Kursanci, którzy obawiają się kontaktu osobistego, przechodzą infekcję, podejrzewają u siebie możliwość zakażenia, przebywają na kwarantannie lub w izolacji – uczestniczą w zajęciach zdalnie, logując się i dołączając do lekcji wprost ze swojego konta na E-dzienniku.

W zajęciach stacjonarnych mogą w szczególności brać udział Kursanci uczęszczający na lekcje indywidualne oraz kursanci grupowi z klas I-III szkoły podstawowej. W przypadku Kursantów ze starszych grup wiekowych, zaleca się, aby korzystać z nauki w formie ONLINE. Sugeruje się również, aby ograniczyć liczbę osób spotykających się w jednej grupie, co już ma odzwierciedlenie na naszych kursach, gdzie część Kursantów jest obecna w klasie, a pozostali dołączają zdalnie ze swoich domów.


Jeśli Kursant lub Rodzic będzie miał jakiekolwiek wątpliwości odnośnie wyboru formy nauki, prosimy o kontakt telefoniczny z nami – omówimy daną sytuację i udzielimy wszelkich informacji. Może się zdarzyć, że Szkoła wprowadzi tymczasowo naukę wyłącznie w formie zdalnej w wybranych grupach – skontaktujemy się wtedy indywidualnie z Uczestnikami tych grup i przekażemy niezbędne szczegóły.


Pragniemy jednocześnie podziękować naszym Kursantom i ich Rodzicom za przestrzeganie wszystkich zaleceń sanitarnych i wspólne dbanie o bezpieczeństwo. Przypominamy także, że Szkoła jest na bieżąco dezynfekowana, a Kursanci uczą się w stałych, niewielkich grupach. W tym roku szkolnym zastosowaliśmy też nowy układ ławek, a także uruchomiliśmy drugą lokalizację dla ograniczenia kontaktu pomiędzy osobami uczącymi się.


Życzymy wszystkim dużo zdrowia i spokoju. Do zobaczenia w Szkole i ONLINE!
Zespół ANGLOCITY

Zaloguj